O CAT-PROJECT

CAT-Project jest marką której powstanie zainspirowane zostało przez połączenie moich długoletnich zainteresowań oraz pasji: stolarstwa, elektryczności oraz majsterkowania.

Z wykształcenia jestem informatykiem i jako informatyk pracowałem przez wiele lat. Poza pracą etatową starałem się również rozwijać w obszarze swoich pasji i tak realizując ten zamiar uzyskałem dyplom zawodowy stolarza oraz stosowne uprawnienia w dziedzinie energetycznej.

Chcąc zdobywać doświadczenie oraz doskonalić swoje umiejętności jako „majsterkowicz amator” sam, własnymi rekami wykończyłem swój dom. Pomogłem też niejednemu ze znajomych, którzy potrzebowali wsparcia w pracach związanych ze stolarstwem czy elektrycznością – dzięki temu posiadam spore doświadczenie w wykonywaniu małych i dużych przedmiotów takich jak: schody, taborety, stoliki, szafki, zabudowy wnęk, półki, tarasy, trejaże, domki narzędziowe, itp. – o niektórych realizacjach napisałem artykuły inne można obejrzeć w mojej galerii.

Aktualnie CAT-Project jest prowadzoną przeze mnie firmą świadcząca usługi elektryczne, stolarskie oraz informatyczne – lista usług dostępna jest w zakładce oferta.

Moim głównym założeniem jest, w każdej z wymienionych dziedzin, świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, dlatego chcąc zapewnić każdemu z klientów jak największą satysfakcję z wykonanej przeze mnie pracy do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dzięki temu mogę wykonywać je z należytą starannością – przyjeżdżam punktualnie i posiadam niezbędny do wykonania zlecenia sprzęt.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą proszę o kontakt.