Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku

Niniejszy niestandardowy wpis chciałbym poświecić miejscu, które zawsze wspominam z sentymentem. O miejscu, pod którego patronatem funkcjonuje również Centrum Kształcenia Ustawicznego, którego jestem dumnym absolwentem. Pisząc to, mam na myśli Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku, który uważam za najlepszą placówkę edukacyjną z jaką miałem styczność, a to głównie dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, chętnej do przekazywania wiedzy i niezwykle pomocnej w doskonaleniu rzemiosła.

Szkoła oferuje możliwość kształcenia się na kierunkach z branży drzewnej. Uzyskane po jej ukończeniu kwalifikacje dają możliwość pracy w poszukiwanych dzisiaj zawodach rzemieślniczych takich jak: stolarz, cieśla, dekarz czy tapicer.

Można również uzyskać tytuły zawodowe Technika Technologii Drewna, Technika Renowacji Elementów Architektury czy Technika Leśnika.

Wszystkich zainteresowanych prezentowaną przeze mnie szkołą oraz kierunkami jakie oferuje, zachęcam do zapoznania się z materiałami informacyjnymi zamieszczonymi poniżej oraz odwiedzenia strony szkoły znajdującej się pod adresem: https://www.drzewna.com/

Pliki do pobrania

Posted in Informacje and tagged , , .